Komunia w Qchni.

Komunia dziecka to wyjątkowy dzień. Chwila, w której siadamy razem z rodziną przy stole od razu czujemy się ciepło i bezpiecznie. Gesty i spojrzenia wystarczają. Wszelkie słowa są zbędne. Biały obrus. Kwiaty. Jeszcze tylko jedzenie. Bez niego żadne rodzinne spotkanie nie może się odbyć. Proste albo wyrafinowane. Ostre lub słodkie. Zawsze ulubione. Jest wyjątkowo.

Organizujemy kameralne obiady komunijne dla najbliższej rodziny, a także duże spotkania, na które możecie zaprosić wszystkie ciotki i wujków z najdalszych zakątków świata. Miejsca nie powinno zabraknąć. Komunia na 150 osób? Nie ma problemu! Dysponujemy kilkoma przestrzeniami, które możemy przygotować dla Was na wyłączność i dostosować do Waszych potrzeb.

Masz pytanie? Szukasz wolnego terminu?
Napisz do nas na [email protected]!

Catering.

Jeśli chcielibyście zorganizować komunię we własnym domu ale potrzebujecie cateringu to chętnie pomożemy w przygotowaniu wymarzonego obiadu komunijnego w domowym zaciszu.

Kwietniowy i majowy kalendarz powoli się zapełnia. Jest jeszcze kilka wolnych terminów, więc jeśli macie ustaloną datę komunii to piszcie na [email protected], a my sprawdzimy czy znajdzie się miejsce. Mamy nadzieję, że zobaczymy się w Qchni!