Qchnia Artystyczna.

Qchnia Artystyczna to autorska restauracja Marty Gessler, która od 25 lat mieści się w Centrum Sztuki Współczesnej w Zamku Ujazdowskim.

Znajdujemy się w prestiżowej i pełnej zieleni części stolicy, przy parku Agrykola i Łazienkach Królewskich.

Mamy jeden z najpiękniejszych letnich tarasów Warszawy, który od wielu sezonów jest popularnym miejscem spotkań warszawiaków i gości z całego świata. Maciej Nowak w jednym ze swoich felietonów kulinarnych napisał o naszym tarasie: „Powstrzymać się jednak nie mogę, bo to najpiękniejszy taras w Warszawie, a kto wie, czy nie w Europie.” i absolutnie podpisujemy się pod tymi słowami! Widok zapiera dech w piersiach.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizowaniu zarówno awangardowych, jak i tradycyjnych projektów. Obsługuje wydarzenia kulturalne, wernisaże, pokazy mody, duże firmowe bankiety, ale także przyjmuje turystów, ludzi sztuki i biznesu na kameralnych spotkaniach w salach restauracji i na dziedzińcu U-jazdowski.

Jedzenie podawane w restauracji  jest zawsze z najwyższej jakości sezonowych produktów, a dania zostały stworzone według przepisów Marty Gessler. Nasza kuchnia jest nowoczesna, zdrowa, pięknie podana i podążająca z najnowszymi trendami kulinarnymi.

Wnętrze to ciągle zmieniające się odważne dekoracje o prostych formach i jasnych kolorach.

W Qchni mamy dla Was darmowy dostęp do internetu. Zapraszamy z laptopami. O hasło do Wi-Fi pytajcie kelnera.

Rezerwacje: +48 22 6257627