Na dziedzińcu U-jazdowski.

catering, eventy, imprezy.

Dziedziniec U-Jazdowski

Dziedziniec to prestiżowa i centralna część Zamku Ujazdowskiego.  Z dwóch stron jest otoczona pięknymi krużgankami, które dodają charakteru temu miejscu. Przestrzeń jest idealna na duże bankiety, konferencje, spotkania promocyjne czy koncerty, ale również na wesela!

200? 300? 400 osób? Na dziedzińcu zmieści się bez problemu, a dla nas żadna ilość gości nie jest zbyt duża. Każdego zaskoczymy kulinarnie i estetycznie. Tona pomarańczy na świeży sok? Trzy tysiące miniaturowych gołąbków? Ulubiona tarta dla każdego? Wszystkie dania w kolorze białym? Im większa skala przyjęcia, tym więcej naszych możliwości możemy zaprezentować. Nasi kucharze są na to przygotowani.

Jeśli organizujecie event na dziedzińcu U-Jazdowski to chętnie nawiążemy współpracę i obsłużymy wasze wydarzenie! Napiszcie do nas na [email protected]

Info

Powierzchnia: 652,2 m² (przestrzeń otwarta + krużganki)

Ilość gości: do 270 przy stołach, 450 na stojąco

Zalety: prestiżowa, centralna część Zamku Ujazdowskiego, z dwóch stron otoczona pięknymi krużgankami, idealna przestrzeń na duże bankiety, konferencje, spotkania promocyjne czy koncerty, ale również duże wesela!

Dodatkowe informacje: zadaszenie dostępne od kwietnia do końca listopada, w celu rezerwacji tej przestrzeni konieczny jest bezpośredni kontakt z Centrum Sztuki Współczesnej – www.u-jazdowski.pl.